3 põhjust, miks on Citrocasa mahlapressid erilised

Citrocasa mahlapressid on erilised ja täis innovatsiooni, mida ei leidu mitte ühelgi teisel tootjal. Toome välja kolm põhjust, miks see nii on.

Eriti puhas mahl. Sa küsid, kuidas?

Puhas, kemikaalidevaba ja kvaliteetne mahl iseloomustab Citrocasat. Parima mahla saamiseks on Citrocasa ise välja töötanud spetsiaalsed mahlapressid, millel on mitmed puhtust tagavaid süsteeme. Näiteks on pressidel eriline lõikesüsteem, mis lõikab apelsini ideaalseteks tükkideks. Koor ei rebene ja tänu sellele ei satu koores olevad kibedad õlid ja ühendid mahla.

Citrocasa pressidel on kahetsooniline tehnoloogia, mis hoiab omavahel eraldi mootori- ja toiduala. Lisaks pressid on arendatud selliselt, et sõela hoitakse puhtana seemnetest ja viljalihast ning seda käsitsi pesta ei ole vaja. Viimaks, kõik Citrocasa seadmed on valmistatud toiduga kokkupuuteks mõeldud roostevabast terasest ning mahlaga kokku puutuvaid osasid on võimalik pesta mugavalt nõudepesumasinas. Mahla valmistamiseks kasutatakse 100% valminud ja töötlemata apelsine. Kõige selle tulemuseks on palju puuvilja sisaldav puhas ja kvaliteetne mahl.

Turvaline ja säästlik. Mis moodi?

Citrocasale on oluline turvalisus. Citrocasa seadmed vastavad kõikidele värsketööstuse tervise-, turvalisuse- ja hügieeninõuetele. Intelligentne tehnoloogia võimaldab pressi kiiresti lahti võtta ja puhastada. Näiteks on masinatel olemas risthoidik, mis kinnitab kõik fikseerimispunktid üheainsa kruviga. Pressimis- ja lõikamiselemente on puhastamiseks kerge eemaldada ja pärast tagasi panna. Need unikaalsed omadused aitavad seadme puhastamise ajal säästa aega ja vältida valest kokkupanekust tingitud tehnilisi probleeme.

Lisaks on Citrocasa seadmetel ohutusfunktsioon. Seadme töö peatub automaatselt juhul, kui midagi on seadme küljest lahti tulnud. Pressidel on programmeeritavad automaatse peatumise signaalid, näiteks kui kooreämber vajab tühjendamist. Nii väldid ummistumist ja mahla saastumist. Need tehnilised omadused on Citrocasa eksklusiivsed leiutised ja neid ei ole ühegi teisel mahlapressil.

Pilkupüüdev disain

Citrocasa pressidel on ilus, ainulaadne ja modernne disain. Olgu mahlapressi kasutuskohaks väike kohvik, restoran või suur ostukeskus – Citrocasa sobib kõikjale. Samuti on loodud spetsiaalsed disainid vastavalt kasutusele: kaubandusekeskusesse võimekamad pressid, kohvikusse väiksemad. Ükskõik kuhu sa pressi asetad – Citrocasa mahlapresside väljapaistev disain püüab klientide pilke ja selle läbipaistev esikaas võimaldab igal ajal mahla pressimist näha.

Järgmine kord, kui märkad Citrocasa mahlapressi, siis tead, et tegemist on mahlapresside lipulaevaga, innovatsiooni eestvedaja ja parima saada oleva pressiga. Proovi julgesti Citrocasa mahlasid.

Scroll to Top

Sisesta andmed ja võtame Sinuga ühendust

Kontakt

Vajutades nupule “Helistage mulle” annad meile loa endaga otse kontakteeruda.