citrocasa mahlapress

Citrocasa – meie lugu!

Ajalugu – kust sai Citrocasa alguse?

Citrocasa ajalugu ulatub juba 1993. aastasse, mil Austrias loodi esimene Citrocasa ettevõtte. Algusaastatel keskenduti ainult HoReCa sektori ettevõtetele, kuid juba 1998. aastast laiendati sihtgruppi ning võeti kasutusele PET-pudelite süsteem. 2006. aastast hakati arendama enda mahlapresse, omades pikaajalist kogemust mahlapressimises. Tõeline innovatsioon leidis aset 2010. aastal, kui tuldi välja Fantastic mahlapressiga ning 2015. aastal, kui loodi peenike ja stiilse disainiga Revolution mahlapress.

Tänu turuliiidri positsioonile on tänaseks Citrocasa laienenud kõikjale maailmas. Citrocasa mahlapressid on tuntud Euroopas, USA-s ja Lähis-Idas. Mahlapressimise innovatsioon on levinud ka Eestisse – kasuta võimalust ning naudi sinagi puhast apelsinimahla.

Kuidas idee Eestisse jõudis?

Kui kaks Eesti entusiasti olid Austrias reisil, märkasid nad, et paljudes Austria poodides sai pressida endale ülitervislikku värsket mahla. See oli suurepärane vaheldus tavalisetele karastusjookidele ja ülesuhkrustatud smuutidele. Reisi jooksul harjuti mahladega niivõrd ära, et otsustati ka Eestis korraldada värske apelsinimahla revolutsioon. Tänaseks on tehtud palju – mahlapressid on saadaval suuremates toidupoe kettides, Circle K tanklates ning kohvikutes ja restoranides üle Eesti.

Mis on Citrocasas erilist?

See on küsimus, mida kuuleme tihti. Citrocasa erilisus on spetsiaalsetes töötlemata apelsinides, mis on just mahlapressimiseks mõeldud. Citrocasal on ainulaadsed mahlapressid, mis on ettevõtte enda poolt välja töötatud. Citrocasa mahlapressid on liidrid innovatsioonis, hügieenis ja turvalisuses. Citrocasa kasutab spetsiaalseid PET-pudeleid, mis on mõeldud optimaalse säilivusajaga parima mahla säilitamiseks. Citrocasa pakub kõike eelnevat ühe teenusena – mugav, kas pole?

Miks üldse apelsinid?

Me kõik teame, et puuviljad on kasulikud. Eriti kasulikud on tsitruselised, sest need sisaldavad rohkelt C-vitamiini. Siiski kipuvad inimesed unustama apelsini kasulikke omadusi. Seetõttu toome mõned neist uuesti välja. Apelsinid toetavad immuunsussüsteemi, sest rohke C-vitamiini on antioksüdant, mis kaitseb sind külmetuse kui köha eest. Samuti kaitseb apelsin silmi ja enneaegse vananemise eest. Apelsin aitab ennetada südamehaigusi, vähki ja kõhuprobleeme. Nagu näed, põhjusi, miks apelsini süüa, on palju. Miks mitte teha sellest mahl ja saada kõik kasulikud ained endale mugavamalt ning kiiremini?

Head nautimist!

Nüüd, kus oleme juba paremini tuttavad, siis kasuta võimalust saada endale maitsev ja kasulik värske apelsinimahla kogemus. Märka meid Coop´is, Circle K-s, Kaubamajas, Solarises, Cinamonis ja mujal.

Scroll to Top

Sisesta andmed ja võtame Sinuga ühendust

Kontakt

Vajutades nupule “Helistage mulle” annad meile loa endaga otse kontakteeruda.