apelsinimahl

Kas apelsinid on pestud?

Viimasel ajal on meilt mitmel korral küsitud, kas apelsinid, millest mahla tehakse, on pestud. Meie vastus on ootamatu …

Koored ei puutu mahlaga kokku

Sinus tärkab ühe hetkega Tuleproovi rangeim skeptik, sa ei usu, et selline asi on võimalik. „Kuidas?“ mõtled sa. Citrocasa masinad on spetsiaalse lõikamissüsteemiga, mis tagab mahla puhtuse. Citrocasa mahlapressidel on lõikesüsteem, kus tera liigub üles-alla ning puuvili lõigatakse seeläbi ideaalseteks tükkideks. Koor ei rebene ja nii ei satu koores peituvad kibedad õlid ega ühendid mahla. Tulemuseks on puhas ja mõnusa maitsega värskelt pressitud apelsinimahl.

Kui skeptik sinus elab edasi …

Selleks, et tagada mahla puhus ja valmistamise turvalisus, on omavahel eraldatud mootori- ja toidu ala. Tundub jälle kahtlane? Kohe selgitame. Toidu- ja mootoriala on mahlapressis eraldi. Komponendid, mis puutuvad mahla valmistamisel mahlaga  kokku, on võimalik puhastamiseks eemaldada. Kõiki detaile on võimalik pesta nõudepesumasinas. Mootoriala on eraldi ega mõjuta mahla maitseomadusi. Selline kaheosaline süsteem muudab mahla pressimise turvaliseks, hügieeniliseks ja efektiivseks. Loodame, et need selgitused panid skeptiku sinus raugema.

Üks boonus veel!

Citrocasa garanteerib, et kõik apelsinid on töötlemata ja just parajalt küpsenud. Mahl valmib sooja päisese käes küpsenud lopsakatest apelsinidest. Päike on rikastanud apelsine rohke C-vitamiiniga, mis tugevdavad sinu immuunsust ja hoiavad haiguseid eemal. Citrocasa mahl on rohke viljalihaga, kergelt hapukas ja mõnusalt täidlase maitsega. Proovimist väärt!

Mahl valmib sinu silme all!

Kõige suurem eelis on see, et mahl valmib sinu enda silme all. Sinna ei ole lisatud värv- ega säilitusaineid, mistõttu tegemist on eriti tervisliku joogiga. Usalda ennast, kui sul tekib soov värske apelsinimahla järele – sel hetkel sinu keha nõuab turgutavat C-vitamiini pommi.

 

Märka meid Coop´is, Circle K-s, Kaubamajas, Solarises, Cinamonis ja mujal.

Scroll to Top

Sisesta andmed ja võtame Sinuga ühendust

Kontakt

Vajutades nupule “Helistage mulle” annad meile loa endaga otse kontakteeruda.